hurtownia z sukienkami
Kategorie:

Hurtownia sukienek, bluzek i spodni

Avatar
Opublikowane przez admin

Do kogo kieruje swoją ofertę hurtownia sukienek?

Ubrania sprzedawane są na całym świecie każdego dnia. Droga, którą pokonują od producenta do końcowego klienta, jest często bardzo długa. Towar na początku nabywany jest zwykle przez duże hurtownie, które odsprzedają ubrania dalej mniejszym podmiotom. A te dopiero oferują je klientom w sklepach, butikach, czy poprzez zakupy online. Czym jednak różnić się będzie hurtownia sukienek od zwykłego sklepu? I kto tak naprawdę może skorzystać z tej pierwszej opcji?

Zakup w detalu

Polega na kupowaniu pojedynczych egzemplarzy. Przykładowo kobieta chciałaby sprawić sobie trzy bluzki xxxl. Chce jednak, aby każda z nich była inna, miała inny fason, kolor i wzór. W tym celu prawdopodobnie uda się do galerii handlowej lub przeszuka w internecie sklepy, w których takie pojedyncze produkty będzie mogła nabyć. I na tym właśnie polega handel detaliczny.

Handel hurtowy

Są jednak sklepy, w których możliwy jest zakup towarów tylko w dużych ilościach. Można w nich dostać na przykład koszule damskie duże rozmiary, ale identycznych, w tym samym rozmiarze i ilości na przykład 50 sztuk. Zwykle cena w przeliczeniu na jeden egzemplarz jest bardzo atrakcyjna, jednak przeciętnemu klientowi taka ilość identycznych rzeczy nie jest potrzeba. Z tego też względu tę opcję wykorzystują przede wszystkim podmioty, które następnie są w stanie odsprzedać daną rzecz pojedynczo.

Hurtownia sukienek dla każdego?

To zależy. Taka hurtownia z sukienkami najczęściej posiada ofertę tylko dla innych podmiotów gospodarczych. Dodatkowo chcąc pozyskać stałych nabywców, posiada program lojalnościowy, który pozwala na uzyskanie dodatkowych promocji. Coraz częściej da się jednak spotkać, szczególnie w sieci, miejsca, gdzie możliwe jest także kupno w ilościach detalicznych. Aczkolwiek trzeba sobie zdawać sprawę, z tego, że ceny nigdy nie będą tak samo niskie, jak dla dużych sklepów. Po drugie niekiedy warunkiem zakupu jest osiągnięcie minimalnej kwoty w koszyku. Czasami warto pomimo to skorzystać z tej opcji. W hurtowniach można bowiem wyszukać na przykład sukienki z szyfonu w fasonach i kolorach, które będą modne w nadchodzącym sezonie. Z pewnością będzie to ciekawa opcja dla miłośniczek mody.